“Maserati” vēstnesis Damiano no “Måneskin” prezentē jaunos zīmola elektroauto. Latvijā pieejams pilnībā elektriskais “Grecale Folgore”

Luksusa automašīnu zīmols “Maserati”, kas šogad svinēs savu 110. jubileju, kopā ar itāļu rokgrupas “Måneskin” solistu Damiano Davidu aprīlī nāk klajā ar jaunu kampaņu “It Turns You On”. Savukārt Latvijā jau šobrīd jaunais “Maserati” SUV elektroauto “Grecale Folgore” ir pieejams testa braucieniem un apskatei “Maserati Rīga” autosalonā, Krasta ielā 42.

Jaunais, elektriskais “Maserati” SUV “Grecale Folgore”, kas aprīkots ar 550 ZS un griezes momentu līdz 820 Nm, kas nodrošina paātrinājumu līdz 100km/h vien 4,1 sekundēs, aprīlī nonāca Latvijā. Elektriskās versijas maksimālais ātrums modelim ir līdz 220 km/h, un jau šobrīd visiem Latvijas autovadītājiem, kas vēlas apskatīt un veikt testa braucienus, jaunais elektroauto ir pieejams Latvijas oficiālajā “Maserati” pārstāvniecībā “Maserati Rīga”, Krasta ielā 42. Pasūtījumiem pieejams arī otrs zīmola elektroauto “GranTurismo Folgore”.

Savukārt pasauli aprīļa vidū satricināja “Maserati” ekscentriskā kampaņa “It Turns You On”, kas tika atklāta 15. aprīlī ar 90 sekunžu garu videoklipu. Videoklipa centrā, zīmola “Maserati” vēstnesis, itāļu rokgrupas “Måneskin” solists Damiano Davids, iemiesojot zīmola “Maserati” galvenās iezīmes – jaudu, eleganci un unikalitāti, prezentē visu trīs elektroauto priekšrocības. Ar jauno kampaņu zīmols “Maserati” izceļ, ka jaunā pilnībā elektriskā “Folgore” modeļu līnija ir gatava ieņemt dominējošo lomu un pārstāvēt zīmola nākotni visā pasaulē.

“Itāļu ražotāja “Maserati” pilnībā elektriskā modeļu līnija “Folgore”, kura tulkojumā no itāļu valodas nozīmē “zibens”, reprezentē zīmola virzītājspēku, kas palīdz izcelties starp konkurentiem un pietuvoties tuvāk mūsdienu autoražotāju standartiem. “Maserati” ir pirmais luksusa itāļu auto zīmols, kas ražo 100% elektriskus auto modeļus. Turklāt zīmola stratēģiskā vīzija paredz, ka līdz 2025. gadam visiem “Maserati” modeļiem būs elektriskās versijas,” pauž “Maserati Rīga” pilna servisa salona pārdošanas nodaļas vadītājs Daniils Plaunovs.

Savu ceļu elektroauto pasaulē, zīmols “Maserati” uzsāka 2022. gadā, prezentējot 100% elektrisko “GranTurismo Folgore”, kuram pēc neilgas pauzes sekoja arī pirmais zīmola SUV jeb apvidus elektroauto “Grecale Folgore” modelis. Elektroauto klāstam paplašinoties, šogad aprīļa vidū, “Folgore Day” nozares pasākumā tika prezentēts jaunais, elegantais, pilnībā elektriskais “GranCabrio Folgore” kabriolets. Jaunā modeļa jauda sasniegs 761 ZS un griezes momentu līdz 1350 Nm, kas spēs nodrošināt paātrinājumu līdz 100km/h vien 2,8 sekundēs. Savukārt maksimālais ātrums jaunajam elektroauto modelim būs līdz pat 290km/h. Turklāt 2025. gadā plānota arī “MC20 Folgore” superauto pirmizrāde.

 

Jaunumi

  Regulārā apkope

  Dzinēju un elektrisko sistēmu diagnostika

  Riteņu maiņa, uzstādīšana

  Ritošās daļas pārbaude

  Apdrošināšanas gadījums, virsbūves remonts

  Auto apskate pirms pirkšanas

  Jūsu komentāri vai īss darba apraksts

  Auto modelis

  Numurzīme

  Es vēlētos nodot/saņemt automašīnu manis norādītajā adresē.

  Vārds, uzvārds

  E-pasta adrese

  Tālrunis

  Apstiprinu, ka aizpildot šo pieteikumu ļauju apstrādāt savus datus saskaņā ar privātumu politiku.

   Pieraksties uz tikšanos

   Auto modelis

   Vārds, uzvārds

   E-pasta adrese

   Tālrunis

   Apstiprinu, ka aizpildot šo pieteikumu ļauju apstrādāt savus datus saskaņā ar privātumu politiku.

    Izvēlēties

    Auto modelis

    Vārds, uzvārds

    E-pasta adrese

    Tālrunis

    Apstiprinu, ka aizpildot šo pieteikumu ļauju apstrādāt savus datus saskaņā ar privātumu politiku.