„MC20 Fuoriserie” tika izveidots īpaši Deividam Bekhemam: tā ir mīlestības vēstule no maģiskā Maiami

Šī vēstule ir rakstīta maģiskajai Maiami pilsētai: tā dzima Deividam Bekhemam izveidotais „MC20 Fuoriserie”. „Maserati” zīmola vēstnieks strādāja kopā ar „Maserati Centro Stile” komandu, veidojot šo unikālo dizainu. Tā dzima Lielbritānijas čempiona aizraušanās ar savu otro pilsētu, kas lieliski iemiesota šajā spēka un sportiskuma darbā: MC20.

Šis projekts ir daļa no „Maserati Fuoriserie” personalizācijas programmas, kas sniedz „Maserati” klientiem iespēju personalizēt savu „Maserati”. Automobilis, kas trešajā tūkstošgadē kļūst par patiesas greznības simbolu, parāda pasaulei savu unikālo dabu un raksturu. „Maserati Fuoriserie” ir kā balta lapa, bet „Maserati” piedāvā plašu instrumentu klāstu neatkārtojamu mākslas darbu radīšanai. Pārējais ir atstāts klientu gaumes un iedvesmas ziņā, dodot tiem iespēju veidot savu stilu un izpaust savu personību.

Pēc individuāla un kopīga radošā procesa Deivids Bekhems un „Maserati Centro Stile” dizaineri Deividam Bekhemam izstrādāja „MC20 Fuoriserie”. Šis automobilis iemieso patiesu degsmi ar oglekļa šķiedru virsbūvē, kura ražošana notiek Itālijā, bet to darbina patentēts V6 benzīna motors, kura pamatā ir Formula 1 tehnoloģija.

Šī stāsta sākumpunkts meklējams Maiami – Deivida Bekhema MLS futbola kluba „Inter Miami CF“ mājvietā, bet galarezultāts ir melnā un rozā krāsas duets un spīdīgu un matētu virsmu saspēle. „Inter Miami CF“ komandas krāsas ir melna un rozā, bet komandas formastērpos ir kontrastējoši spīdīgi un matēti elementi.

Iedvesmojoties no šī dizaina, korpusam ir spīdīgi melna nokrāsa, kas kontrastē ar melniem, matētiem trīsžuburu logotipiem uz režģa un statņa. Matēts ir arī „Maserati” uzraksts aizmugurē, bet MC20 emblēma uz durvīm ir pasteļrozā krāsā, tāpat kā Brembo bremžu suporti.

Salonā izmantota melna „Alcantara” ādas apdare ar kontrastējošām rozā vīlēm. Galvas balsti ir dekorēti ar lāzergravētām trīsdimensiju detaļām pasteļrozā krāsā.

Visbeidzot, starp sēdekļiem parādās personalizēta informatīva plāksnīte ar glancētu matētu efektu: augšpusē, blakus trijžuburim, izvietots uzraksts pasteļrozā krāsā „Maserati Fuoriserie“, bet apakšā slīprakstā ar alumīnija efektu lasāms „For David“. „Maserati” dizaina vadītājs Klauss Busē komentē: „Mūsu kā automobiļu dizaineru misija ir piedāvāt visaptverošu pieredzi. „Maserati” stila meklējumos vienmēr vadās pēc šīs pieejas, padarot katru modeli unikāli atpazīstamu. Mūsu personalizācijas programma ir vēl viens piemērs mūsu mērķim radīt unikālu klientu pieredzi: „Maserati Fuoriserie” ir kā tukšs audekls, uz kura „Maserati” klienti var rakstīt savus stāstus un atraisīt savu radošumu, lai īstenotu savus sapņus. Šī īpašā automobiļa MC20 izstrāde ar Deividu, tāpat kā visi mūsu „Fuoriserie” projekti, ir oda zīmola pagātnei, atgriežot mūs laikā, kad katrs automobilis tika izgatavots ar rokām pēc klienta vēlmēm, atdzīvinot vienīgo un unikālo automobili. Īsts „fuoriserie“.“

Deivids Bekhems saka: „Es vienmēr esmu bijis automobiļu entuziasts, tāpēc dalība pašam sava MC20 izstrādē, izmantojot „Fuoriserie” personalizācijas programmu, bija lieliska pieredze. Mēs vienmēr izvēlamies automobiļus pēc mūsu personīgās gaumes, un nav svarīgi, vai tā ir modeļa, krāsas izvēle vai nelieli piesaistoši elementi salonā. Bija neticami sadarboties ar „Maserati” komandu un dizaineriem, lai radītu šo izcilo automobili, kuru iedvesmoja manas otrās mājas Maiami un tur bāzētais futbola klubs. Katrs acumirklis pie tā stūres ir patiess prieks.“

Maiami ir maģisku nakšu un elpu aizraujošu saulrietu pilsēta. „MC20 Fuoriserie” Deividam Bekhemam ir izstrādāts, lai pārkāptu šo smalko līniju starp dienu un nakti, starp rozā krāsu, kas sveic un pavada katru saulrietu, un melno, kas mūs aizved sapņu naktī – naktī, kur telpa un laiks kļūst relatīvi, lai jūs varat izpausties kopā ar patiesi unikālu automobili.

Jaunumi

  Regulārā apkope

  Dzinēju un elektrisko sistēmu diagnostika

  Riteņu maiņa, uzstādīšana

  Ritošās daļas pārbaude

  Apdrošināšanas gadījums, virsbūves remonts

  Auto apskate pirms pirkšanas

  Jūsu komentāri vai īss darba apraksts

  Auto modelis

  Numurzīme

  Es vēlētos nodot/saņemt automašīnu manis norādītajā adresē.

  Vārds, uzvārds

  E-pasta adrese

  Tālrunis

  Apstiprinu, ka aizpildot šo pieteikumu ļauju apstrādāt savus datus saskaņā ar privātumu politiku.

   Pieraksties uz tikšanos

   Auto modelis

   Vārds, uzvārds

   E-pasta adrese

   Tālrunis

   Apstiprinu, ka aizpildot šo pieteikumu ļauju apstrādāt savus datus saskaņā ar privātumu politiku.

    Izvēlēties

    Auto modelis

    Vārds, uzvārds

    E-pasta adrese

    Tālrunis

    Apstiprinu, ka aizpildot šo pieteikumu ļauju apstrādāt savus datus saskaņā ar privātumu politiku.