Izcelieties pūlī

Eleganti drosmīgs apgalvojums

Pirmais Maserati Ghibli tika radīts un parādīts 1966. gada Turīnas Automobiļu izstādē. Tas turpināja slavenā 1947. gada A6 1500 tradīciju: tas bija Grand Tourer. Tas nozīmēja rafinētu stilu, diženu greznību un ar neko nesalīdzināmas ērtības, veicot jebkādu attālumu.

Dabiski, ka automobilī ir iemiesots Maserati sacīkšu DNS, – neparasti varens spēks. Jaunais Ghibli modelis pārņem sava priekšteča, 1966. gada Ghibli, garu un savieno to ar nepārtrauktu Maserati mērķi pilnveidoties, konkurēt un uzvarēt. Tas nozīmē neparastu greznību, elegantu, bet drosmīgu dizainu, kā arī augstās tehnoloģijas. Un, protams, neatkārtojamu spēku.

Ghibli dizains

Iztēlojieties sacīkšu rūdītu jaudu elegantā veidolā. Tieši tā Ghibli iekļauj sevī Maserati DNS. Kupejas automobilim raksturīgā dinamika un grezns sedana izsmalcinātais stils. Ghibli Modena izceļas ar savu izsmalcināto interjeru, jaunajām drošības tehnoloģijām un laika neskartu itāļu eleganci. Nav svarīgi, vai steidzaties uz tikšanos pilsētas centrā, vai izbaudāt labākos Eiropas ceļus atvaļinājuma laikā. Maserati Ghibli ir gatavs visiem dzīves gadījumiem.

TEHNOLOĢIJAS

Ekrāns

Maserati Ghibli izceļas ne tikai ar savu izsmalcināto dizainu un sportisko jaudu. Ghibli Modena ir radīts modernai dzīvei – 8,4 collu ekrāns un vadības pults ir pilnībā savienojami ar jūsu viedierīcēm ērtai dzīvei.

Skyhook piekariņš

Tas nav mākslīgais intelekts, bet kaut kas līdzīgs. Ghibli nepārtraukti cenšas pielāgoties autovadītāja noskaņojumam un ir gatavs mainīties acumirklī. Skyhook piekariņš jau ir GranSport versijas standarta komplektācijā un tas nepārtraukti vēro katru riteņa kustību. Tā sistēma nosaka, kā un kur tiek braukts, un acumirklī maina amortizatoru dinamiskās īpašības. Viss ir vērsts uz ērtībām, taču pietiek vienreiz uzspiest, un Ghibli reaģē uz pagriezieniem ar īsteni itālisku kaislību.

Dzinējs

Sportiski rafinēts un vienmēr spēcīgs. V6 350 zirgspēku Ghibli Modena dzinējs garantē, ka katrs brauciens būs elpu aizraujošs piedzīvojums. Patiesība – Maserati vispirms izdzird, tikai pēc tam ierauga.

Interjers

Biznesa klase, kas ir radīta jums. Viss radīts brauciena ērtībām. No intuitīvā ierīču paneļa līdz augstākās kvalitātes Pieno Fiore dabiskās ādas pārvalkiem. Veidojot savu Ghibli Modena, varat izvēlēties ne tikai interjera krāsas, bet arī materiālus, kurus ir radījuši slavenākie Itālijas dizaineri.

Ghibli Modena SPECIFIKACIJOS

Garums 4971 mm
Platums (bez spoguļiem) 1945 mm
Platums (ar spoguļiem) 2128 mm
Augstums 1461 mm
Riteņu bāze (mm) 2998 mm
Dzinējs V6
Dzinēja tilpums 2979 cc
Maksimālā jauda 350 HP
Maksimālais ātrums 267 km/h
0‒100 km/h 5.5 s
Vidējās jauktās CO2 emisijas pēc WLTP izmēģinājumu metodes 238-243 g/km
Vidējais jauktās degvielas patēriņš pēc WLTP izmēģinājumu metodes 10.5-10.7 l / 100 km

VIENOSIMIES PAR TIKŠANOS

Aizpildiet veidlapu, un sazināsimies ar jums personīgi un uzaicināsim uz tikšanos

  Regulārā apkope

  Dzinēju un elektrisko sistēmu diagnostika

  Riteņu maiņa, uzstādīšana

  Ritošās daļas pārbaude

  Apdrošināšanas gadījums, virsbūves remonts

  Auto apskate pirms pirkšanas

  Jūsu komentāri vai īss darba apraksts

  Auto modelis

  Numurzīme

  Es vēlētos nodot/saņemt automašīnu manis norādītajā adresē.

  Vārds, uzvārds

  E-pasta adrese

  Tālrunis

  Apstiprinu, ka aizpildot šo pieteikumu ļauju apstrādāt savus datus saskaņā ar privātumu politiku.

   Auto modelis

   Vārds, uzvārds

   E-pasta adrese

   Tālrunis

   Apstiprinu, ka aizpildot šo pieteikumu ļauju apstrādāt savus datus saskaņā ar privātumu politiku.