ATKLĀJIET GRANTURISMO. PĀRĒJIE VIENKĀRŠI CEĻO

MASERATI GRANTURISMO - ĪSTS ČETRVIETĪGS SPORTA AUTO

Nākotnē stingri iesētas saknes.

Sportiska veiktspējas, komforta un greznības kombinācija, kā arī radikālas inovācijas raksturo pilnīgi jauno GranTurismo, taču ikoniska auto evolūcijas princips ir palicis nemainīgs kopš pirmās dienas. Jo ikonas nepiedzimst vienā naktī.

DIZAINS - GANDRĪZ NESASNIEDZAMA SPĒKA UN GREZNĪBAS LĪDZSVARS

Pieredze gandrīz nesasniedzama spēka un greznības līdzsvarā, aizraušanās un relaksācijas, nākotnes un tradīciju, sacīkšu trases inovāciju krustpunktā nepieredzētam sniegumam uz ceļa. Īsāk sakot, tas viss ir šeit.

Sāksim Grand Tour!

ELEGANTA SPĒKA IZPAUSME

Maserati GranTurismo valdošā klātbūtne ir stipra, taču aerodinamiska, iespaidīga un izsmalcināta. Parāda gan spēcīgus muskuļus, gan izsmalcinātu skaistumu.

ĀRPUSE

GranTurismo no pirmā acu uzmetiena

GranTurismo noteikti var spriest pēc tā izskata: tā autoritatīvās, taču plūstošās kontūras ir priekšvēstnesis aicinošajam interjeram un iekšējam spēkam.

Personība ar mērķi

Trīsžuburis rāda ceļu uz priekšējā režģa, nodrošinot pārliecību. Jaunie raksturīgie vertikālie LED priekšējie lukturi akcentē tā drosmīgo raksturu.

Pēc Itāļu noteikumiem

“Cofango” (termins, kas izveidots no itāļu vārdiem “dzinēja pārsegs” un “spārns”) ir vairāk nekā 3 m2 liels, piešķirot GranTurismo vēl pievilcīgāku izskatu. Kopumā izcils!

Nepārprotami Maserati

Trīs gaisa atveres ir īsts Maserati elements. GranTurismo Folgore  modelī tās visas ir izgaismotas, lai parādītu nākamās paaudzes Trīsžubura enerģijas uzliesmojumu.

Klasikas formas

Jauni aizmugurējie lukturi piešķir GranTurismo īpašu izskatu pat no aizmugures: ikoniskās bumeranga formas un harpūnas sajaukums, izgaismoti ar LED.

Ekskluzivitāte uz ceļa

Pilnīgi jaunais GranTurismo ir šedevrs uz visiem laikiem. Bez pārspīlējumiem, ar tīram līnijām klasika kura nekad nenoveco, tas ir drosmīgs aicinājums izpētīt visus ceļus pasaulē.

INTERJERS

Radīts digitālajai pasaulei

Ekskluzīvi materiāli, pārdomāts dizains, pievilcīgas tekstūras, digitālie ekrāni, tīra skaņas kvalitāte, mājīgs apgaismojums: GranTurismo interjers ir mūsdienīga itāļu arhitektūras un meistarības interpretācija.

100% tīra itāļu kaisle

Interjeram, kas iemieso GranTurismo sportisko ieceri ar avangarda harmoniju, ir pieejama plaša dižciltīgu tekstūru izvēle, piemēram, dabiskā āda vai vaļēja poru koksne un tādi tehniskie materiāli kā Alcantara, oglekļa šķiedra vai reģenerētās jaunās EKONIL ® neilona šķiedras.

Skaņas simfonija

Reālas Pasaules ieskaujoša skaņas simfonija. Sonus Faber ir sinonīms itāļu amatniecībai, kas izstrādāta nākotnei. Ekskluzīvi GranTurismo zemfrekvences skaļruņa tehnoloģija ir izstrādāta, izmantojot visus dabiskos materiālus, lai radītu dzīvās mūzikas emocijas.

SNIEGUMS

Ātrs, skaists, izsmalcināts, novatorisks – jaunais GranTurismo ir tas, kas šo pieredzi elektrizēs jaunās virsotnēs. Pilnīgi jaunais GranTurismo atkal ienesīs jauninājumus sacīkšu trasēs, lai nodrošinātu nepieredzētu veiktspēju.

                                                                                                               

Folgore

PIRMAIS PILNĪGI ELEKTRISKAIS MASERATI

Formula E tehnoloģija tiek izmantota mūsu jaunajā 100% elektriskajā spēka piedziņā. Balstoties uz 800 voltu tehnoloģiju ar trim 300 kW pastāvīgā magnēta motoriem, Folgore  sistēma piedāvā progresīvus risinājumus, lai piedāvātu veiktspēju, kas šķiet piemērota sacīkšu trasei.

 

  ELEKTRIFIKĀCIJAS NUMURI

Līdz 761 ZS tiek nepārtraukti pārnests uz riteņiem, pateicoties nominālajai jaudai 92,5 kWh un izlādes jaudai 560 kW. Īpašais akumulatora bloka izkārtojums ļauj automašīnai novietoties zemāk par jebkuru citu elektrisko transportlīdzekli, palielinot paātrinājumu un ātrumu.

 

♆ Nettuno

DZIMIS SACENSĪBĀM, RADĪTS TĀLĀM DISTANCĒM

GranTurismo V6 3000 kubikcentimetru dubultais turbo dzinējs izmanto patentētu pirmskameras sadegšanas tehnoloģiju ar divām aizdedzes svecēm, kas izgudrotas, lai uzvarētu sacīkstēs, un tagad tās izmanto, lai iegūtu neparastu veiktspēju ar mazāku patēriņu

 

MODENA INŽENĒRĒTA JAUDA

Revolucionārais V6 Nettuno dzinējs, kas pirmo reizi debitēja supersporta automašīnā MC20, ir pieejams divās versijās: vai nu 490 ZS Modenai, vai 550 ZS Trofeo versija ar kompresoru, kas ir aprīkota ar 8 pakāpju automātisko AWD pārnesumkārbu.

GRANTURISMO KOLEKCIJA

Maksimālā jauda 761 ZS
Maksimālais ātrums 325 km/h
Paātrinājums 2,7 sek
Vilce AWD
Maksimālais griezes moments 1350 Nm
Maksimālā jauda 550 ZS
Maksimālais ātrums 320 km/h
Paātrinājums 3,5 sek
Dzinēja izkārtojums V6
Vilce AWD
Maksimālais griezes moments 660 Nm
Maksimālā jauda 490 ZS
Maksimālais ātrums 302 km/h
Paātrinājums 3,9 sek
Dzinēja izkārtojums V6
Maksimālais griezes moments 600 Nm

TEHNOLOĢIJAS

Mazāks svars, lielāks ātrums

Īpaši viegla GranTurismo izgatavošana mums bija tik svarīga, ka Maserati inženieri izveidoja unikālus jaunus ražošanas procesus, kuros tiek sajaukts alumīnijs (65%), magnijs un augstas veiktspējas tērauds, lai piedāvātu savā klasē labāko svara līmeni.

Asa vadamība

Pacilājoša veiklība, kas iespējama ar zemu smaguma centru un perfekti līdzsvarotu svara sadalījumu. Adrenalīns  Maserati stilā.

Ātruma komforts

Perfekti konstruēta aerodinamika piešķir pilnīgi jaunajam GranTurismo gan sportisku izskatu, gan iespaidīgu braukšanas sajūtu. Tehniski runājot, tā ir mazāka vilkme, lielāka stabilitāte un lielāks ātrums ar mazāku patēriņu.

Sajūti ceļa savienojumu

Tīras, neierobežotas kustības sajūta, īstu sporta automašīnu piekare, kas ir precīzi pielāgota ērtiem gariem braucieniem. Pneimatiskās atsperes var regulēt līdz 3 braukšanas augstumiem.

Iekšējais ģēnijs

Precīzi noregulēta vadība un vienmērīga braukšana. Vehicle Domain Control Module (VDCM) ir 100% Maserati projekts, kas sastāv no programmatūras, kas nodrošina automašīnas svarīgāko sistēmu 360° vadību, nodrošinot izcilu braukšanas pieredzi jebkuros apstākļos.

2+2 = bezgalīgs komforts

Elegance un grezns komforts vadītājam un visiem pasažieriem, grand touring pieredze ir veidota tā, lai tā būtu neaizmirstama ikvienam pasažierim automašīnā.

Grand Tour, mēs esam pārliecināti!

Estētiskais un fiziskais komforts, pilnīgi jaunajā GranTurismo ir iekļautas vairākas 2. līmeņa uzlabotās vadītāja palīdzības sistēmas, lai ikviens ceļojums sniegtu bezrūpīgu prieku.

VIENOSIMIES PAR TIKŠANOS

Aizpildiet veidlapu, un sazināsimies ar jums personīgi un uzaicināsim uz tikšanos

Daniils Plaunovs

Pārdošanas vadītājs
+371 27824241 daniils.plaunovs@maseratiriga.lv

Jekaterīna Derevščukova

Mārketinga vadītāja
+371 25919791 jekaterina@maseratiriga.lv

Salons Rīgā

SIA “Luxury Motors Latvia”
Krasta iela 42, Rīga Tel: +371 257 040 00 Epasts: info@maseratiriga.lv

Darba dienās 09:00 — 18:00
Sestdienās 10:00 — 16:00

Serviss

SIA “Luxury Motors Latvia”
Krasta iela 42, Rīga Tel: +371 283 844 44 Epasts: info@maseratiriga.lv

Darba dienās 09:00 — 18:00
Sestdienās pēc iepriekšēja pieraksta

Rezerves daļas

SIA “Luxury Motors Latvia”
Krasta iela 42, Rīga Tel: +371 283 844 44 Epasts: info@maseratiriga.lv

Darba dienās 09:00 — 18:00
Sestdienās pēc iepriekšēja pieraksta

  Regulārā apkope

  Dzinēju un elektrisko sistēmu diagnostika

  Riteņu maiņa, uzstādīšana

  Ritošās daļas pārbaude

  Apdrošināšanas gadījums, virsbūves remonts

  Auto apskate pirms pirkšanas

  Jūsu komentāri vai īss darba apraksts

  Auto modelis

  Numurzīme

  Es vēlētos nodot/saņemt automašīnu manis norādītajā adresē.

  Vārds, uzvārds

  E-pasta adrese

  Tālrunis

  Apstiprinu, ka aizpildot šo pieteikumu ļauju apstrādāt savus datus saskaņā ar privātumu politiku.

   Pieraksties uz tikšanos

   Auto modelis

   Vārds, uzvārds

   E-pasta adrese

   Tālrunis

   Apstiprinu, ka aizpildot šo pieteikumu ļauju apstrādāt savus datus saskaņā ar privātumu politiku.

    Izvēlēties

    Auto modelis

    Vārds, uzvārds

    E-pasta adrese

    Tālrunis

    Apstiprinu, ka aizpildot šo pieteikumu ļauju apstrādāt savus datus saskaņā ar privātumu politiku.