Dodiet vietu Grecale

Maserati Grecale

Ekskluzivitāte, kuru var atļauties.

Atklājiet skaistumu. Sajūtiet  inovācijas un kvalitāti. Traucieties uz priekšu.
Ļaujiet ekskluzivitātei paspilgtināt jūsu ikdienu ar jauno lielisko “Grecale” SUV!

Cena: 87 637€ | Mēnesī no: 950€ (iesk. PVN)

EKSKLUZĪVS stils KATRU DIENU

Kosmopolītisks un moderns. Ražots Itālijā, tāpēc mūžam jauns. Jaunais “Grecale” ir radīts radošas kombinācijas rezultātā. Tā izsmalcinātās līnijas savieno ikoniskā dizaina pamatelementus ar nekaunīgu, futūristisku izskatu. Formas skaidrums un skaistums. Ekskluzīvs, neseko tendencēm.

STILĪGS NO IEKŠPUSES UN ĀRPUSES

“Grecale” ir radīts pēc jaunā greznības standarta, kas apvieno tradīcijas, jaunumus un noteiktu vīziju. Katrai detaļai ir mērķis. Katra funkcija, pat vismazākais rokturis, pauž emocijas. Atklājiet visas galvenās jaunā “Maserati” visurgājēja dizaina iezīmes.

ĀRPUSE

Trīsžuburis priekšpusē

Režģis, kas ierāmē jaunā “Maserati” trijzaru, ir zems, impozants, taču ne pārāk liels. Virs tā esošais modernizētais ovālais logotips ir ekskluzīva “Maserati” jaunās ēras zīme.

Drosmīgs skatiens uz priekšu

Zīmola dizaina LED tehnoloģija ir radīta, iedvesmojoties no “Maserati” MC20 sporta automobiļa. “Grecale” priekšējie lukturi lieliski sader ar vertikālāku virsbūves formu.

Graciozs spēks

Plūdlīnijas profila dizaina skaidrums, kas ir saskatāms tādos elementos kā iedziļinātie durvju rokturi, ir apvienots ar tehniskajiem komponentiem, kurus izceļ izmantotās ogļu šķiedras un jaunā trijžubura iedvesmotais viegli sametināto riteņa loku dizains. Iespaidīgs kupejas izskats, kas ir pielāgots visurgājēja parametriem.

Ekskluzīvas pazīmes

Trīskāršās sānu ventilācijas atveres ir “Maserati” dizaina pamatelements kopš 1947. gada. “Grecale” tās tiek saskaņotas ar apdares versiju nosaukumiem GT, “Modena” vai “Trofeo”. Sānā trapeces formas gals ierāmē trijžubura logotipu.

Aizmugure

“Giugiaro” 3200 GT iedvesmotie bumeranga formas aizmugurējie lukturi saplūst ar skaidrajām “Grecale” līnijām. Apakšējā, tehniskajā daļā jaunā dizaina izpūtēji vizuāli raksturo rūcošo “Maserati” skaņu.

INTERJERS

Satveriet stūri

Daudzfunkcionālajā “Grecale” stūrē ir viegli izmantojamas pamatfunkcijas, piemēram, dzinēja iedarbināšana un izslēgšana, braukšanas režīma izvēle un ADAS pārvaldības pogas. Standarta alumīnija piedziņas pārslēgšanas slēdži izceļ “Grecale” dvēseli.

Taustāma greznība

Salons ir uzlabots ar dārgiem materiāliem ar alumīnija elementiem, ar ekskluzīvām mehāniskajām īpašībām. Sataustot rodas ļoti smalka sajūta, pat pieskaroties durvīm, lai tās atvērtu.

Forma un funkcionalitāte

Centrālās daļas pogas un pārnesuma sviras vietā ir ērts rokturis, divi lieli krūzīšu turētāji, liela mantu nodaļa ar divviru tauriņa formas durtiņām un mobilā tālruņa uzlādes zona.

Apsēdieties

Sildāmie un vēdināmie “Grecale” sēdekļi sniedz pilnīgu komfortu. Tie ir izgatavoti no augstākās klases ādas un šūti ar rokām, galvas balstā ir iespiests “Maserati” logotips.

Skats no augšas

“Grecale” jumta logs ar tumšu aizsargstiklu – standarta „Trofeo” versijas funkcija – ir vadāms elektroniski un var būt atvērtā, vēdināšanas vai slēgtā stāvoklī. Gaismas un materiāla mijiedarbība izskatās vareni.

IERĪČU PANELIS

Centrālās skaitļu virsmas

Divi lieli, ieliekti 12,3 un 8,8 collu ekrāni noslēdz centrālo paneli, plūdlīniju formas virskārtās ir integrētas daudzas funkcijas. Gandrīz ikkatra automobiļa funkcija ir autovadītājam ergonomiski saprotama un vadāma ar pieskārienu.

Nākotnes ikona

“Maserati” pulkstenis augšējā ierīču panelī jau daudzus gadus ir ekskluzīva dizaina detaļa. Šodien šis vēsturiskais elements kļūst par skaitļu saiti, kas ir vērsta uz nākotni. Izvēlieties savu “Grecale” interjera izskatu atbilstoši tēmai “Comfort” ekrānā.

Netraucēti skati

12,3 collu “Full TFT” krāsainais nolasāmais panelis ir radīts tā, lai autovadītājs to skaidri redzētu. Paneli var konfigurēt dažādos veidos atkarībā no vēlamās informācijas daudzuma un izklāsta.

Pamatinformācija acu līmenī

Vairojiet braukšanas pieredzi. Kolimatora ekrānā tieši tur, kur vajag, ir skaidri sniegta svarīgā informācija. Ekrāna izskatu var pielāgot, mainot izklāstu atbilstoši savai gaumei.

Apkārtnes apgaismošana

Maigs, vienmērīgs apgaismojums ar trim intensitātes līmeņiem rada izsmalcinātas dzīvojamās istabas efektu. Gaismas ir sarkanas sportiskajā režīmā, dzeltenas “Corsa” režīmā (tikai “Trofeo” versijā).

“Sonus Faber“

Ar lāzeru izgrieztie augstas un vidējas frekvences skaļruņi acumirklī rada dabiskas, varenas skaņas izjūtu.

EKSKLUZĪVI jauninājumi KATRU DIENU

“Grecale” futūristiskajā interjerā ir 12,3 collu TFT panelis, divi centrālajā leņķī vērsti 12,3 un 8,8 collu ekrāni, kas ir atdalīti ar pārnesumu pārslēdzēju, kā arī papildu kolimatora ekrāns: skaitļu minimālisms visā tā krāšņumā.

Vairāk nekā 33 collu ekrāna virsma rada pasaules līmeņa pieredzi. Pārcelieties savā avangardiskajā skaitļu realitātē!

NĀKOTNES STUNDA IR SITUSI

Klasisks rāmis, progresīva tehnoloģija Ir laiks atjaunot ekskluzīvo detaļu. Ikonisks mehāniskais pulkstenis ir pārvērties par digitālo viedpulksteni, kura stils ir atkarīgs tikai no jūsu gaumes. Tas ne tikai rāda laiku, bet ir kā saikne starp autovadītāju un automobili, kas ļauj gudri komunicēt.

VIEDPULKSTENIS

Neparasts pulkstenis

Pulksteņa dizains

Palīgs

Kompass

Inerces spēku mērītājs

Hronometrs

“SONUS faber” skaņas SISTĒMA

“Grecale” dzinējam ir nepieciešama labākā automobiļa skaņas sistēma. Sadarbībā ar “Sonus faber” itāļu skaņas meistariem esam radījuši elpu aizraujošu dzirdes pieredzi, izmantojot to “Grecale” skaņas sistēmā.

SONUS FABER

SONUS FABER SKAŅA

Neparasts skaņas balanss salonā tiek radīts, izmantojot dabiskus materiālus, neparastu skaļruņu dizainu un pēc pasūtījuma izveidotu zemfrekvences skaļruņu tehnoloģiju. Pateicoties lieliskai ārējo trokšņu izolācijai, “Grecale” ir lieliska vieta, kur baudīt mūziku 360 grādos.

MAINĪGA 3D SKAŅA

Izbaudiet burvīgu akustiku no citas pasaules! Augstas kvalitātes skaņas sistēma ar 21 skaļruni veido 1285 vatus: 7 x 45 W frekvences skaļruņi, 3 x 60 W vidējas frekvences skaļruņi… varētu turpināt, bet nekādi dati neizteiks to, ko dzirdēsiet.

SAIKNES AR ikdienas PIENĀKUMIEM

Izbaudiet greznību, bet nezaudējiet kontroli nekad un nekur, izmantojot viedtālruni, viedpulksteni vai virtuālo asistentu. “Maserati Connect”: digitāla viedā pieredze ikdienā “Grecale” iekšpusē un tā apkārtnē.

Vienmērīgs pārslēgums

Jūsu “Maserati” kā viedās ekosistēmas daļa. Palūdziet “Alexa” vai “Google Assistant” sniegt informāciju par transportlīdzekļa stāvokli vai atsūtīt ziņu par ceļojuma galamērķi nepārtraukti atjaunojamajā navigācijā. Sazināties ar automobili, sēžot dīvānā, ir vienkārši.
Izmantojot iebūvēto “Alexa” funkciju, varat ieslēgt mūziku, ziņas, pārbaudīt laikapstākļu prognozi, pārvaldīt viedierīces mājās u. c.

Īsta braukšanas bauda

Izbaudiet 12,3 collu kolimatora ekrānu, pārskatot jaunākās kartes un satiksmes informāciju reāllaikā, saņemiet laikapstākļu prognozi un vienkārši atrodiet brīvas stāvvietas, izmantojot “Street View”. Aktivizējiet integrēto “Wi-Fi” publiskās interneta pieejamības punktu un izmantojiet līdz pat astoņām ierīcēm.

Vienmēr pasargāti

Funkcija “Maserati Connect” kalpo jums: tā informēs par “Maserati” stāvokli un pat atgādinās par nākamo servisa apmeklējumu. Neatliekamos gadījumus tiek sniegta īpaša palīdzība, ja tā ir nepieciešama, atrodoties ceļā vai automobiļa zādzības gadījumā.

ESIET DROŠĪBĀ KATRĀ BRAUKŠANAS REIZĒ

Atslābinieties, izmantojot viedo palīdzības sistēmu, kas ļaus pārvietoties dzīvā pilsētas satiksmē un uz brīva ceļa. “Maserati Grecale” ir plašs divlīmeņu viedās braukšanas sistēmu klāsts, kas sniedz augstākā līmeņa braukšanas automatizētās drošības funkciju, kāda ir pieejama tirgū, un nodrošina drošus braucienus “Maserati” īpašniekiem.

VIEDĀ PALĪDZĪBAS SISTĒMA

Automātiskās avārijas bremzes

Vieda ātruma uzturēšana

Adaptīvā kruīza kontrole

Aktīvā uzturēšanās joslā

Aktīvā braukšanas palīdzība

Informācija par ceļa zīmēm

NEPARASTS spēks KATRU DIENU

Moderna “Maserati” spēka demonstrācija. “Grecale” tiek izmantotas tikai jaunākās mūsu dzinēju iespējas. Līdztekus 300 vai 330 ZS hibrīddzinējam ir iespējams izvēlēties arī diezgan jaudīgo un efektīvo 530 ZS V6 “Nettuno” dzinēju.

NETTUNO DZINĒJS

RŪCOŠS NETTUNO SPĒKS

Patentēta sacīkšu automobiļa tehnoloģija tagad tiek izmantota iespaidīgai visurgājēja jaudai.

“Grecale” V6 3000 cm3 divu turbīnu dzinējs ir inženiertehniskais brīnums, kas ir veidots pēc arhitektūras parauga un sniedz neparastu jaudu, lielāku efektivitāti atkarībā no jūsu braukšanas vēlmēm.

HIBRĪDS

JAUDĪGS, BET EFEKTĪVS

“Grecale”savieno četru cilindru iekšējās aizdedzes dzinēju ar 48 V maigo hibrīdsistēmu. Taču svarīgākais ir ne tikai degvielas patēriņa un CO2 izmešu samazinājums. Modernais elektroniskais stiprinājums uztur parasto turbokompresoru, tāpēc adrenalīna līmenis vienmēr būs augsts.

FOLGORE

FOLGORE

Grecale kļūs par pirmo pilnībā elektronisko SUV visā Maserati vēsturē. Tas katru dienu padarīs neparastu un būs paredzēts klientiem, kuri vēlas, lai viņu automobilis nerada izmešus, taču arī tiem, kuriem nav vienaldzīga Maserati jauda un stils. Tieši tādēļ Grecale tiek ražoti ļoti dažādi: no iekšdedzes dzinējiem ar hibrīdsistēmu līdz pilnīgiem elektromobiļiem.

Grecale kolekcija

Dzinējs L4
Jauda 300 ZS
Maksimālais ātrums 240 km/h
Garums 4859 mm
Platums (ar spoguļiem) 2163 mm
Augstums 1660.1 mm
Riteņu bāze 2901 mm
Dzinējs L4
Jauda 330 ZS
Maksimālais ātrums 240 km/h
Garums 4859 mm
Platums (ar spoguļiem) 2163 mm
Augstums 1660.1 mm
Riteņu bāze 2901 mm
Dzinējs V6
Jauda 530 ZS
Maksimālais ātrums 285 km/h
Garums 4859 mm
Platums (ar spoguļiem) 2163 mm
Augstums 1660.1 mm
Riteņu bāze 2901 mm

Jaunas enerģijas pieplūdums “Grecale” būs mūsu pirmais pilnīgi elektriskais visurgājējs. Ejiet līdzi laikam.

Jauda 550 ZS
Paātrinājums 4,1 sek
Maksimālais ātrums 220 km/h
Maksimālais griezes moments 820 Nm
Nobraukums ar 100% uzlādi līdz 500 km

PIRMĀ SĒRIJA

PRIMASERIE

PRIMASERIE

Sveiks, “Grecale”! Vēloties pieminēt jaunā ģimenes locekļa ierašanos, izveidojām ierobežota skaita modeli ar iespaidīgām ārpuses un iekšpuses konfigurācijām un augstākās kvalitātes tehnoloģijām. Tiks saražoti tikai 1000 šī modeļa eksemplāru.

Personalizācijas programma

FUORISERIE

FUORISERIE

Maserati ir radīts, lai tas būtu unikāls jums. Fuoriserie ir neparasta Maserati personalizācijas programma, ar kuru varat radīt patiesi savu Maserati modeli. Neierobežojiet sevi un radiet savus noteikumus.

VIENOSIMIES PAR TIKŠANOS

Aizpildiet veidlapu, un sazināsimies ar jums personīgi un uzaicināsim uz tikšanos

Daniils Plaunovs

Pārdošanas vadītājs
+371 27824241 daniils.plaunovs@maseratiriga.lv

Jekaterīna Derevščukova

Mārketinga vadītāja
+371 25919791 jekaterina@maseratiriga.lv

Salons Rīgā

SIA “Luxury Motors Latvia”
Krasta iela 42, Rīga Tel: +371 257 040 00 Epasts: info@maseratiriga.lv

Darba dienās 09:00 — 18:00
Sestdienās 10:00 — 16:00

Serviss

SIA “Luxury Motors Latvia”
Krasta iela 42, Rīga Tel: +371 283 844 44 Epasts: info@maseratiriga.lv

Darba dienās 09:00 — 18:00
Sestdienās pēc iepriekšēja pieraksta

Rezerves daļas

SIA “Luxury Motors Latvia”
Krasta iela 42, Rīga Tel: +371 283 844 44 Epasts: info@maseratiriga.lv

Darba dienās 09:00 — 18:00
Sestdienās pēc iepriekšēja pieraksta

  Regulārā apkope

  Dzinēju un elektrisko sistēmu diagnostika

  Riteņu maiņa, uzstādīšana

  Ritošās daļas pārbaude

  Apdrošināšanas gadījums, virsbūves remonts

  Auto apskate pirms pirkšanas

  Jūsu komentāri vai īss darba apraksts

  Auto modelis

  Numurzīme

  Es vēlētos nodot/saņemt automašīnu manis norādītajā adresē.

  Vārds, uzvārds

  E-pasta adrese

  Tālrunis

  Apstiprinu, ka aizpildot šo pieteikumu ļauju apstrādāt savus datus saskaņā ar privātumu politiku.

   Pieraksties uz tikšanos

   Auto modelis

   Vārds, uzvārds

   E-pasta adrese

   Tālrunis

   Apstiprinu, ka aizpildot šo pieteikumu ļauju apstrādāt savus datus saskaņā ar privātumu politiku.

    Izvēlēties

    Auto modelis

    Vārds, uzvārds

    E-pasta adrese

    Tālrunis

    Apstiprinu, ka aizpildot šo pieteikumu ļauju apstrādāt savus datus saskaņā ar privātumu politiku.