Elektrificēta jauda

Maserati SUV, uzlādēts nākotnei

Ātrāks. Stabils. Unikāls. Tas ir jaunais Levante GT Hybrid, kas ir ātrāks nekā dīzeļa versija, ekoloģiskāks nekā ar benzīnu un dīzeļdegvielu darbināmie modeļi, kā arī unikāls ar visām savām detaļām.

Automobilis attīsta 330 ZS, maksimālais 450 Nm griezes moments tiek sasniegts jau ar 2250 apgriezieniem minūtē. Levante Hybrid ir darbināms ar visiem riteņiem, tāpēc var lepoties ar iespaidīgām dinamiskajām īpašībām. Tas sasniedz 100 km/h sešās sekundēs, modeļa maksimālais ātrums – 240 km/h.

Neņemot vērā jaudu un iespaidīgos dinamikas skaitļus, jaunais Maserati Levante GT Hybrid sasniedz to stabili un bez lieliem izmešiem. Iedarbinot dzinēju, saglabājas unikālā Maserati dunoņa. Turklāt sportiskā ādas stūre, alumīnija pārnesumu sviras zem stūres un spēcīgās bremzes ļauj no jauna saprast, ko patiešām šodien spēj Maserati hibrīdmodeļi.

100% Maserati

Laika neskarto Levante dizainu atpazīsiet iztālēm – graciozs SUV ar stilīgām Maserati detaļām. Levante GT Hybrid, kā ikviens Maserati, izceļas ar savu izsmalcināto itāļu stilu, kuru papildina mūsdienu hibrīda detaļas.

Pirmos Levante Hybrid modeļus būs iespējams pasūtīt jaunā triju slāņu metalizētā “Azzurro Astro” krāsā, kas ir radīta īpaši Levante Hybrid. Modelis patiesi izskatīsies maģiski, ēnā tas izskatīsies pelēks, bet saules gaismā iekrāsosies debeszilā tonī.

Automobilis arīdzan izceļas ar kobaltzilām ārpuses un iekšpuses detaļām, kas simbolizē elektrificētā Maserati spēku. Šī krāsa paspilgtina spārnos esošos trīskāršos dzesēšanas režģus, bremžu aptveres un logotipu uz aizmugurējā statņa. Salonā par jauno ēru liecinās apvalku zilās šuves.

TEHNOLOĢIJAS

Bauda braukt ekonomiski

Bauda braukt ar Maserati vēl nekad nav bijusi tik ekonomiska. Levante GT Hybrid ir lielisks līdzsvars starp iedvesmojošu jaudu, mazāku degvielas patēriņu un piesārņojumu.

BSG

Levante Hybrid ir ar 48 voltu siksnas piedziņu darbināms ģenerators, kas sniedz papildu jaudu iekšdedzes dzinējam, kad tas ir visvairāk nepieciešams. Tāpat šis elements veic rekuperācijas funkciju, ikreiz, kad atlaižat akseleratora pedāli.

EBooster

Papildu elektriskās jaudas moments, ja ir nepieciešama lielāka jauda. Sistēma nodrošina raitu pārslēgšanos starp elektrisko un mehānisko kompresora ātrākai iedarbināšanai un dinamiskākai braukšanai.

Vairāk jaudas

Elpu aizraujoša jauda ir viens no galvenajiem Maserati ekskluzivitātes elementiem. Levante GT Hybrid nelauž šo tradīciju – hibrīdtehnoloģija palielina jaudu.

 • 330 ZS maksimālā jauda
 • Maksimālais ātrums 240 km/h
 • 100 km/h sešās sekundēs

Visi piedziņas riteņi

Levante GT Hybrid SPECIFIKACIJOS

Garums 5005 mm
Platums (bez spoguļiem) 1981 mm
Platums (ar spoguļiem) 2158 mm
Augstums 1693 mm
Riteņu bāze (mm) 3004 mm
Dzinējs L4
Dzinēja tilpums 1995 cc
Maksimālā jauda 330 HP
Maksimālais ātrums 240 km/h
0‒100 km/h 6 s
Vidējās jauktās CO2 emisijas pēc WLTP izmēģinājumu metodes 223-243 g/km
Vidējais jauktās degvielas patēriņš pēc WLTP izmēģinājumu metodes 9.8-10,7 l/100km

VIENOSIMIES PAR TIKŠANOS

Aizpildiet veidlapu, un sazināsimies ar jums personīgi un uzaicināsim uz tikšanos

  Regulārā apkope
  Dzinēju un elektrisko sistēmu diagnostika
  Riteņu maiņa, uzstādīšana
  Ritošās daļas pārbaude
  Apdrošināšanas gadījums, virsbūves remonts
  Auto apskate pirms pirkšanas
  Jūsu komentāri vai īss darba apraksts
  Auto modelis
  Numurzīme
  Es vēlētos nodot/saņemt automašīnu manis norādītajā adresē.
  Vārds, uzvārds
  E-pasta adrese
  Tālrunis
  Apstiprinu, ka aizpildot šo pieteikumu ļauju apstrādāt savus datus saskaņā ar privātumu politiku.

   Auto modelis
   Vārds, uzvārds
   E-pasta adrese
   Tālrunis
   Apstiprinu, ka aizpildot šo pieteikumu ļauju apstrādāt savus datus saskaņā ar privātumu politiku.