UNIKĀLIE MASERATI SUV

Unikālie Maserati SUV

Maserati tradīcija nosaukt automobiļus vēju vārdos aizsākās 1963. gadā ar leģendāro Mistral modeli. Tradīciju turpina Bora un Khamsin. Tagad šim stāstam pievienojas Levante. Šis vējš pūš Vidusjūrā un acumirklī no vieglas brīzes var kļūt par vētru, kas noposta visu.

Maserati SUV, tāpat kā vējš, kas ir nosaukts tā vārdā, var lepoties ar līdzīgām pazīmēm. Bet autovadītāja rokās tā vara ir viegli kontrolējama. Automobilis iemieso svarīgākās Maserati vērtības – beznosacījumu ērtības un izsmalcinātu eleganci. Nav svarīgi, kādā ātrumā, nav svarīgi, cik tālu.

Levante dizains

Ieskatieties tajā – Levante Modena ir īsts Maserati. Katra līnija, forma un detaļa sūta skaidru ziņu. Šis SUV ir ekskluzīvs. Izsmalcināts, itālisks un, protams, jaudīgs. Kā ikviens Maserati, arī šis ir radīts elpu aizraujošiem braucieniem, smalkām ērtībām un autovadītāja priekam ik dienu. Pilsētā un tur, kur ceļš beidzas.

TEHNOLOĢIJAS

INTERJERS

Ne visi ādas apvalki ir vienādi. Levante Modena Pieno Fiore dabiskās ādas salons izceļas ar mīkstumu, nepārspējamu kvalitāti un ilgmūžību. Šai ādai ir smalka tekstūra, dabiska smarža un ar laiku tā iegūst unikāli spilgtu nokrāsu.

Q4 pilnpiedziņas riteņu sistēma

Pretēji lielākajai daļai SUV, Maserati Levante Modena ar pilnpiedziņas riteņu sistēmu un pneimatisko piekari pielāgojas visiem braukšanas scenārijiem. Automobilis var būt ļoti zems, ja vajag iekāpt tajā vai izkāpt no tā, vai ilgi braukt pa lielceļiem. Nospiežot vienu taustiņu, sprauga ievērojami palielinās, tāpēc varat droši braukt tur, kur ceļš beidzas.

Skyhook sistēma

Tas nav mākslīgais intelekts, bet kaut kas līdzīgs. Levante Modena nepārtraukti cenšas pielāgoties autovadītāja noskaņojumam un ir gatavs mainīties acumirklī. Skyhook piekariņš nepārtraukti fiksē katra riteņa kustību. Tā sistēma nosaka, kā un kur tiek braukts, un acumirklī maina amortizatoru dinamiskās īpašības. Viss ir vērsts uz ērtībām, taču pietiek vienreiz uzspiest, un Levante Modena reaģē uz pagriezieniem ar īsteni itālisku kaislību.

Bremzes

Visām Maserati Levante versijām ir jaudīgas Brembo bremzes, kas ir rūpīgi saskaņotas ar katras komplektācijas dzinēja darbību. Divkāršā metinājuma bremžu diski apvieno čuguna stiprumu un alumīnija vieglumu lieliskai efektivitātei.

Levante Modena SPECIFIKACIJOS

Garums 5005 mm
Platums (bez spoguļiem) 1981 mm
Platums (ar spoguļiem) 2158 mm
Augstums 1693 mm
Riteņu bāze (mm) 3004 mm
Dzinējs V6
Dzinēja tilpums 2979 cc
Maksimālā jauda 350 HP
Maksimālais ātrums 251 km/h
0‒100 km/h 6.0 s
Vidējās jauktās CO2 emisijas pēc WLTP izmēģinājumu metodes 251-257 g/km
Vidējais jauktās degvielas patēriņš pēc WLTP izmēģinājumu metodes 11.1-11.3 l / 100 km

VIENOSIMIES PAR TIKŠANOS

Aizpildiet veidlapu, un sazināsimies ar jums personīgi un uzaicināsim uz tikšanos

  Regulārā apkope
  Dzinēju un elektrisko sistēmu diagnostika
  Riteņu maiņa, uzstādīšana
  Ritošās daļas pārbaude
  Apdrošināšanas gadījums, virsbūves remonts
  Auto apskate pirms pirkšanas
  Jūsu komentāri vai īss darba apraksts
  Auto modelis
  Numurzīme
  Es vēlētos nodot/saņemt automašīnu manis norādītajā adresē.
  Vārds, uzvārds
  E-pasta adrese
  Tālrunis
  Apstiprinu, ka aizpildot šo pieteikumu ļauju apstrādāt savus datus saskaņā ar privātumu politiku.

   Auto modelis
   Vārds, uzvārds
   E-pasta adrese
   Tālrunis
   Apstiprinu, ka aizpildot šo pieteikumu ļauju apstrādāt savus datus saskaņā ar privātumu politiku.