BEYOUND THE SKY. DVĒSELE ZEM ĀRIENES.

DEBESIS NAV ROBEŽA

MC20 Cielo sniedz nepārspējamu pieredzi, radot sajūsmu ar katru savu detaļu.  Ar bezkompromisu veiktspēju ir pienācis laiks izbaudīt divu pasauļu dualitāti: spēt redzēt vairāk ar nolaistu jumtu un baudīt tādu pašu paātrinājumu, jaudu un braukšanas dinamiku kā tā dvīnis MC20 Coupe – kad tas ir aizvērts.

Cena: 283 290€ | Mēnesī no: 3 090 (iesk. PVN)

DIZAINS - DVĒSELE ZEM ĀRIENES

Jūras un nemierīgu viļņu enerģijas ieskauto okeāna nokrāsu iedvesmotais Akvamarīns ir viena no burvīgajām Maserati krāsām. Atspoguļojot debesis un mirdzošu/mirgojošu, kustībā esošu jūru, tas nekad neapstājas un vienmēr virzās uz priekšu. Krāsa darbojas pilnīgā harmonijā ar skulpturālā metāla detaļām/jutekliskumu, piedāvājot spēka un adrenalīna pilnu pieredzi, kas slēpjas zem elpu aizraujošajām formām.

GRACIOZI ĀTRS VISUR
Dramatiskais efekts nepazūd pat tad, kad MC20 Cielo apstājas. Esot miera stāvoklī, durvis atvēršanas brīdī paceļas un tiecas tuvāk debesīm, tāpēc katrs automobiļa ierašanās brīdis ir liels notikums. MC20 Cielo nolaižamais jumts, veidots ar vēja tuneļa palīdzību, lai nemanāmi iekļautos kopējā dizaina konceptā, ir arī ārkārtīgi ātrs. Cietā PDLC stikla jumta versija rada atvērta jumta un bezgalīgas debess ilūziju, pat ja tas ir aizvērts.

MC20 Cielo nolaižamais jumts,  veidots ar vēja tuneļa palīdzību,   lai nemanāmi iekļautos kopējā dizaina konceptā, ir arī ārkārtīgi ātrs. Cietā PDLC stikla jumta versija rada atvērta jumta un bezgalīgas debess ilūziju, pat ja tas ir aizvērts.

Jumta aizvēršana aizņem vien 12 sekundes un to var izdarīt braucot līdz pat 50km/h.

ELPU AIZRAUJOŠS ARĪ IEKŠPUSĒ

Ievērojamo dizaina detaļu tēma turpinās MC20 Cielo greznā salona iekšpusē. Vieta, kur Itālijas meistarība tiekas ar modernām tehnoloģijām. Tas ir jūsu patvērums – ierobežota, apdzīvojama telpa, kas radīta tikpat daudz izklaidei, cik arī funkcionalitātei.

VEIKTSPĒJA

Pāreja no kupejas uz kabrioletu nosaka pārvērtības starp MC20 Cielo dvīņu dvēselēm. No bezgalīgā skata debesīs ar Nettuno dzinēja velnišķīgo rūkoņu kā fona skaņu apakšā, jebkurā konfigurācijā MC20 izcelsies bez kompromisiem.
Parasti, kad konstrukcijas stingrība un svars tiek upurēts, tiek zaudēta arī vadāmība un veiktspēja. Pateicoties pastiprinātai uzmanībai detaļām, nekas no MC20 Cielo nav upurēts.
Gan jumta aizvēršanās, gan atvēršanās gadījumā nav nekādu kompromisu veiktspējā, nodrošinot iespaidīgu un aizraujošu braukšanas pieredzi.

Dzinējs V6
Jauda 630 ZS
Maksimāls ātrums 325 km/h
Paātrinājums līz 100 km/h 2,9 sek
Maksimālais griezes moments 730 Nm
Garums 4669 mm
Platums (bez sānu spoguļiem) 1965 mm
Platums (ar sānu spoguļiem) 2178 mm

TEHNOLOĢIJAS

Kaislība jūsu pirkstu galos

Skaņas, informācijas un nevainojamas mijiedarbības pasaule gaida jūs MC20 Cielo automašīnas salonā. Ar spēcīgu skaņas sistēmu, nākamās paaudzes R1 interfeisu un 10.25 collu ekrānu, MC20 Cielo radīs perfektu sajūtu pieredzi.

DEBESIS NAV ROBEŽA

MC20 Cielo kopējā dizainā dominē tīras, plūstošas līnijas un neatkarīgi no tā, vai jumts ir atvērts vai aizvērts – jūsu MC20 Cielo paliks nevainojami skaists. Izmantojot skaitļošanas šķidruma dinamiku un vēja tuneļa tehnoloģiju, rezultāti ir palīdzējuši veidot MC20 Cielo mērķtiecīgo stāju un tīru sportisku dvēseli. Pateicoties savā klasē unikālajam PLDC stiklam, ar debesīm virs galvas, pat tad, kad tas ir aizvērts, jūs varat vienā mirklī pārslēgties no matēta režīma uz skaidru režīmu ar Cielo pogu.

MODRS KATRĀ SAJŪTĀ

Lai arī veiktspēja un braukšanas dinamika ir MC20 Cielo sirdslieta, tomēr drošība būs un vienmēr ir bijusi viens no svarīgākajiem aspektiem. Ar apkārtējā skata kameru, automātisko ārkārtas bremzēšanu, gājēju/riteņbraucēju atpazīšanu (AEB) un Ceļa zīmju informāciju (TSI) kas pieejamas papildus stingri pārbaudītajai šasijai, tiek radīta pārliecības sajūta līdzsvarā starp jaudu un aizsardzību.

PERFEKTA IZVĒLE JEBKUROS APSTĀKĻOS

Vissvarīgākais pie MC20 Cielo stūres ir vadītāja nosvērtība un skaidrība. Braukšanas režīms izmanto nefiksētu pagriezienu loģiku, lai bez piepūles izvēlētos attiecīgos braukšanas režīmus: GT, Sport, Wet, Corsa vai pilnībā atslēgt kontroles funkcijas (ESC OFF). Ar vairākiem jaudas palielināšanas līmeņiem, ko sniedz Nettuno dzinējs, un saistīto balstiekārtas stingrību, MC20 Cielo komplektācijas baudījums ir tikai nemanāmas slēdža pārslēgšana attālumā.

NEPĀRPROTAMI UNIKĀLS

Maserati dvēsele MC20 Cielo izpaužas bezkaunīgi drosmīgā veidā. No stilizētās trijžubura emblēmas, kas rotā dzinēja nodalījumu, līdz unikālajām personalizētajām Alcantara® interjera specifikācijām. Te nevar būt šaubu par MC20 Cielo izcelsmi un mantojumu, ko tas pārstāv.

VIENOSIMIES PAR TIKŠANOS

Aizpildiet veidlapu, un sazināsimies ar jums personīgi un uzaicināsim uz tikšanos

Daniils Plaunovs

Pārdošanas vadītājs
+371 27824241 daniils.plaunovs@maseratiriga.lv

Jekaterīna Derevščukova

Mārketinga vadītāja
+371 25919791 jekaterina@maseratiriga.lv

Salons Rīgā

SIA “Luxury Motors Latvia”
Krasta iela 42, Rīga Tel: +371 257 040 00 Epasts: info@maseratiriga.lv

Darba dienās 09:00 — 18:00
Sestdienās 10:00 — 16:00

Serviss

SIA “Luxury Motors Latvia”
Krasta iela 42, Rīga Tel: +371 283 844 44 Epasts: info@maseratiriga.lv

Darba dienās 09:00 — 18:00
Sestdienās pēc iepriekšēja pieraksta

Rezerves daļas

SIA “Luxury Motors Latvia”
Krasta iela 42, Rīga Tel: +371 283 844 44 Epasts: info@maseratiriga.lv

Darba dienās 09:00 — 18:00
Sestdienās pēc iepriekšēja pieraksta

  Regulārā apkope

  Dzinēju un elektrisko sistēmu diagnostika

  Riteņu maiņa, uzstādīšana

  Ritošās daļas pārbaude

  Apdrošināšanas gadījums, virsbūves remonts

  Auto apskate pirms pirkšanas

  Jūsu komentāri vai īss darba apraksts

  Auto modelis

  Numurzīme

  Es vēlētos nodot/saņemt automašīnu manis norādītajā adresē.

  Vārds, uzvārds

  E-pasta adrese

  Tālrunis

  Apstiprinu, ka aizpildot šo pieteikumu ļauju apstrādāt savus datus saskaņā ar privātumu politiku.

   Pieraksties uz tikšanos

   Auto modelis

   Vārds, uzvārds

   E-pasta adrese

   Tālrunis

   Apstiprinu, ka aizpildot šo pieteikumu ļauju apstrādāt savus datus saskaņā ar privātumu politiku.

    Izvēlēties

    Auto modelis

    Vārds, uzvārds

    E-pasta adrese

    Tālrunis

    Apstiprinu, ka aizpildot šo pieteikumu ļauju apstrādāt savus datus saskaņā ar privātumu politiku.