Pirmais tāds

Laiks būt drosmīgam

Maserati MC20 ir radīts tā, lai ar to varētu traukties pa sacīkšu trasēm, taču vienlaikus būtu gana ērts, drošs un dinamisks uz ceļa.

Tas ir sporta automobiļu tirgū ļoti konkurētspējīgs inženiertehniskais un stila apvienojums, kas paver jaunu lappusi ražošanas vēsturē. Veidojot MC20, daudz uzmanības tika veltīts jaunajām tehnoloģijām, kas nodrošinās, ka autovadītājs ne tikai izbaudīs sporta automobiļa sniegtās sajūtas, bet arī jutīsies pārliecināti un ērti.

Neparasts Maserati MC20 elements ir jaunais Nettuno dzinējs, kurā ir izmantoti tehnoloģiskie risinājumi, kas tiek izmantoti arī “Formulā-1.”

MC20 dizains

Maserati MC20 identificē sevi, demonstrējot unikālu itāļu raksturu. Gaumīgs, ar skaidru koncepciju, bez pārspīlētiem stila elementiem. Tas ļāva radīt laika neietekmējamu jaunu superautomobiļa dizainu, šī īpašība vienmēr ir atspoguļojusi Maserati automobiļu ekskluzivitāti.

Iedzimtais cēlums un skaidrība paspilgtina Maserati MC20 sportisko raksturu. Augšējā daļa – graciozs un stilīgs mākslas darbs, bet apakšā uzmanība ir pievērsta tehnoloģijām un inženierijai. Tas rada nevainojamu pretstatu līdzsvaru: automobilī ir apvienotas meistarība un inženierija, visu papildina unikāla roku darba kvalitāte un ražošanas procesa precizitāte.

Unikāla MC20 iezīme ir augšup paceļamas “tauriņveida” durvis, kas sniedz ne tikai lielāku estētiku, bet ļauj vadītājam un pasažierim vieglāk iekāpt automobilī un izkāpt no tā. No citiem “Maserati” šis automobilis atšķiras ar to, ka tam ir vertikāli priekšējie lukturi, kas ir īsta ražotāja dizaina revolūcija. Šie divi platie, zemie, horizontālie aizmugurējie lukturi sniedz vēl lielāku ekskluzivitāti.

TEHNOLOĢIJAS

100% itāļu

Maserati ir ražots jauninājumu laboratorijā un vēsturiskajā rūpnīcā Modēnā, jaunais MC20 ir pilnībā dzimis Itālijā. Šajā gadījumā Maserati MC20 fantastiskais izskats slēpj bezkompromisa sportiska automobiļa dvēseli ar iespaidīgu sirdi.

Nettuno dzinējs

Pilnīgi jauns Nettuno V formas sešu cilindru benzīna dzinējs ar divām turbīnām. Šī dzinēja neparastā īpašība ir novatoriskā aizdedzes sistēma, kurai ir ne tikai pamata, bet arī papildu pretuzliesmošanas kamera. Šī tehnoloģija tiek izmantota arī “Formulas-1” automobiļu dzinējos. Tas ļauj Nettuno būt par šobrīd visprogresīvāko automobili ar iekšdedzes dzinēju.

Superautomobiļa jauda

Jaunās, augstākā līmeņa tehnoloģijas jaunajam dzinējam ļauj sasniegt līdz pat 630 zirgspēkiem, nodrošinot MC20 dinamiskās īpašības. Tas sasniedz 100 km/h ātrumu 2,9 sekundēs, 200 km/h ātrumu 8,8 sekundēs. Maksimālais Maserati MC20 ātrums ir 325 km/h.

Aerodinamika

MC20 ir īpaši viegls automobilis, tas sver mazāk nekā 1500 kg, pateicoties 630 ZS jaudai, tas pēc šiem diviem rādītājiem ir unikāls savā klasē. Tas tiek sasniegts, izmantojot kvalitatīvus materiālus un visas ogļu šķiedras, neupurējot komfortu. Par lielisku dinamisko īpašību ir uzskatāma arī līdz sīkākajām detaļām pilnveidota automobiļa aerodinamika.

Interjers

To, ka Maserati MC20 ir radīts, lai ļautu piedzīvot vislabākās emocijas, vadot automobili, demonstrē šī automobiļa interjers, kura dizains tika veidots tā, lai tas būtu pēc iespējas funkcionālāks un neļautu vadītajam apjukt. Tāpēc salonā ir vienkāršas formas, kurām ir tikai daži asi stūri. Ierīces ir izvietotas kā sacīkšu automobilī, tāpēc tās ir viegli izmantojamas, kā arī vizuāli vieglāk pamanāmas.

MC20 SPECIFIKACIJOS

Automobiļa svars <1500 kg
Garums 4669 mm
Platums (bez spoguļiem) 1965 mm
Platums (ar spoguļiem) 2178 mm
Augstums 1224 mm
Riteņu bāze (mm) 2700 mm
Dzinējs V6
Dzinēja tilpums 3000 CM3
Maksimālā jauda 630 ZS
Maksimālais ātrums >325 km/h
0‒100 km/h <2,9 s
Vidējās jauktās CO2 emisijas pēc WLTP izmēģinājumu metodes 262 g/km
Vidējais jauktās degvielas patēriņš pēc WLTP izmēģinājumu metodes 11,6 l/100 km

VIENOSIMIES PAR TIKŠANOS

Aizpildiet veidlapu, un sazināsimies ar jums personīgi un uzaicināsim uz tikšanos

  Regulārā apkope
  Dzinēju un elektrisko sistēmu diagnostika
  Riteņu maiņa, uzstādīšana
  Ritošās daļas pārbaude
  Apdrošināšanas gadījums, virsbūves remonts
  Auto apskate pirms pirkšanas
  Jūsu komentāri vai īss darba apraksts
  Auto modelis
  Numurzīme
  Es vēlētos nodot/saņemt automašīnu manis norādītajā adresē.
  Vārds, uzvārds
  E-pasta adrese
  Tālrunis
  Apstiprinu, ka aizpildot šo pieteikumu ļauju apstrādāt savus datus saskaņā ar privātumu politiku.

   Auto modelis
   Vārds, uzvārds
   E-pasta adrese
   Tālrunis
   Apstiprinu, ka aizpildot šo pieteikumu ļauju apstrādāt savus datus saskaņā ar privātumu politiku.