Trīs jauni „Maserati” stili

Pat ja neesat automobiļu entuziasts, dzirdot vārdu „Maserati“, jūs joprojām domājat par izsmalcinātu itāļu stilu, jaudīgu dzinēju un īpašu braukšanas sajūtu. Ar saviem jaunākajiem modeļiem ražotājs ir nolēmis šīs sajūtas pastiprināt, iepazīstinot ar trīs jaunā modeļa komplektācijām: „Ghibli“, „Quattroporte“ un „Levante“.

GT, „Modena“ un „Trofeo“ komplektācijas ir izstrādātas tā, lai pārspētu īpašnieku cerības un atšķirīgi atspoguļotu jaunākos tehniskos risinājumus, graujošu spēku un mūžīgo itāļu dizainu „Maserati“ klāstā. Šīs komplektācijas, kas iemieso ražotāja garu, ir izstrādājusi „Maserati” galvenā stila un dizaina nodaļa kopā ar automobiļu izstrādes komandu. Sadarbojoties viņi īpašu uzmanību pievērsa izmantotajiem materiāliem, svarīgām detaļām, to īpašībām, tādējādi radot trīs komplektus, kas vislabāk atspoguļo gan automobiļus, gan tā vadītāja raksturu.

Ceļojumu dvesma

Mūsdienās ceļošana ir kļuvusi tik vienkārša, ka, internetā iegādājoties lidmašīnas biļeti, dažu stundu laikā iespējams ienirt pavisam citā kultūrā. Bet termins „Grand Touring”, kas parādījās pagājušā gadsimta vidū, nozīmēja nedaudz atšķirīgus ceļojumus. Tādus ceļojumus, kuros svarīgs nav tā galamērķis, bet gan pats process. Cilvēki šādos braucienos devās ar grezniem un jaudīgiem automobiļiem. Tas ir tas, kas iedvesmoja „Maserati” GT komplektāciju.

Tas izceļ „Maserati” raksturu un eleganci un iemieso ražotāja pilsētniecisko, minimālisma un mūsdienīgo stilu. Šī komplektācija ir paredzēta zinātkāriem pasaules pilsoņiem, kuri novērtē modi, bet kuriem ir savs oriģināls un izsmalcināts stils.

GT zīmolu „Ghibli“, „Quattroporte“ un „Levante“ modeļiem ir papildu hromētas detaļas un elegants izskats. Tiem ir uzstādīti arī klasiskie vieglie riteņi: 18 collu „Ghibli“ un „Levante“ modelī un 19 collu „Quattroporte“ modelī. Visiem GT modeļiem ir ērti ādas sēdekļi un unikāla apdare.

GT modeļi izceļas arī ar to, ka ir aprīkoti ar jaunāko „Maserati“ hibrīddzinēju. „Ghibli GT“ un „Levante GT“ ir aprīkoti ar 330 ZS 4 cilindru motoru ar 48 V hibrīdsistēmu. Tikmēr „Quattroporte GT“ ir 350 ZS V6 motors.

Starojošs atlētisms

Otrā „Maserati“ komplektācija godina ražotāja izcelsmi un ir nosaukta „Modena“ vārdā. Šis komplekts ir paredzēts tiem, kas dievina „Maserati” sportiskumu un bauda aktīvu atpūtu un sportisku dzīvesveidu. „Modena“ komplektācijas automobiļi savu izteikto sportiskumu izstaro ne tikai ar sportiskiem dizaina risinājumiem, bet arī ar saviem motoriem. „Modena“ komplektācija pauž eleganci, dinamismu un braukšanas prieku. „Ghibli Modena“ un „Levante Modena“ ir aprīkoti ar 350 ZS V6 benzīna motoriem. Tie, kuri meklē asākas izjūtas, var izvēlēties modeļus ar „Modena S“ zīmolu un daudz lielāku jaudu. Šiem modeļiem ir 430 ZS motori. Tāpat tie izceļas ar to, ka komplektējami ar „Nerissimo“ stila paku un sarkaniem bremžu suportiem. Tikmēr „Quattroporte Modena“ pieejams tikai ar 430 ZS V6 motoru.

Šī komplektācija izceļ automobiļa atlētismu ar sportiskiem bamperiem ar „Black Piano“ elementiem un 20 collu riteņiem. Salonu grezno izturīgi ādas sēdekļi, kā arī „Black Piano“ apdare „Levante“ un „Quattroporte“ modeļos. Tikmēr „Ghibli Modena“ tiek komplektēts ar „Dark Mirror“ apdari.

Pavērsienu gardēdis

„Trofeo“ zīmols „Maserati“ klāstā vienmēr ir nozīmējis lielāko iespējamo jaudu un visu sacīkšu trasēs gūto pieredzi. Šī tradīcija nemainās arī ar jaunajiem „Maserati“ modeļiem. Viss ir pārdomāts, lai padarītu automobili pēc iespējas ātrāku, nezaudējot tā komfortu. „Trofeo“ ir daudzpusīgākais gan komplektācijas, gan jaudas ziņā.

Šie modeļi ir aprīkoti ar 580 ZS V8 dzinēju ar dubultu turbīnu. Oglekļa šķiedras elementi, 21 collu riteņi un sarkanie bremžu suporti jau no attāluma parāda „Trofeo“ sportisko raksturu. Automobilim ir grezns interjers ar sporta sēdekļiem ar dabīgo „Pieno Fiore“ ādu. Neskatoties uz to ārkārtīgo jaudu un dinamiku, „Ghibli“, „Quattroporte“ un „Levante Trofeo“ vienmēr ļauj ceļot eleganti un droši.

Atjaunināts izskats

Visām trīs konfigurācijām – GT, „Modena“ un „Trofeo“ – uz motora pārsega un aizmugurējā statņa ir jaunais „Maserati“ zīmols. Tā prezentācija notika vienlaikus ar „Maserati“ superautomobiļa MC20 prezentāciju. Katrai komplektācijai virs trīs ikoniskajām ventilācijas atverēm uz priekšējiem spārniem būs savs nosaukums. Jaunais „Maserati“ šrifts ir redzams arī centrālajā ekrānā, bet uzraksts „Trofeo“ ir izšūts arī uz galvas balstiem.

Jaunumi

  Regulārā apkope

  Dzinēju un elektrisko sistēmu diagnostika

  Riteņu maiņa, uzstādīšana

  Ritošās daļas pārbaude

  Apdrošināšanas gadījums, virsbūves remonts

  Auto apskate pirms pirkšanas

  Jūsu komentāri vai īss darba apraksts

  Auto modelis

  Numurzīme

  Es vēlētos nodot/saņemt automašīnu manis norādītajā adresē.

  Vārds, uzvārds

  E-pasta adrese

  Tālrunis

  Apstiprinu, ka aizpildot šo pieteikumu ļauju apstrādāt savus datus saskaņā ar privātumu politiku.

   Pieraksties uz tikšanos

   Auto modelis

   Vārds, uzvārds

   E-pasta adrese

   Tālrunis

   Apstiprinu, ka aizpildot šo pieteikumu ļauju apstrādāt savus datus saskaņā ar privātumu politiku.

    Izvēlēties

    Auto modelis

    Vārds, uzvārds

    E-pasta adrese

    Tālrunis

    Apstiprinu, ka aizpildot šo pieteikumu ļauju apstrādāt savus datus saskaņā ar privātumu politiku.